فارسی1 چرا؟

  • شبکه ماهواره ای فارسی ١ به هر دلیلی که شما میخواین فکر کنین توی اشفته بازار ایران بعد از انتخابات وارد منازل مردم ایران شد.مردم ایران که از نمایش ضعیف صدا و سیما بعد از انتخابات و البته برنامه های ضعیف ان در ماه رمضان ٨٨ حسابی از صدا و سیما ناامید شده بودند به این شبکه که انصافا شبکه حرفه ای هم است روی اوردند تا جایی که اول حکومت تلاش کرد با تبلیغات منفی از این شبکه مردم را رازی به نگاه نکردن ان نماید ولی کارساز نشود و بلااخره حکومت مجبور به قطع فرکانسهای این شبکه نمود.
  • این شبکه نه تنها در ایران سر و صدا کرده.بلکه موجب شده شبکه های دیگر ماهواره ای هم که منافع خود را در خطر دیدند اقدام به تغییرات و حتی تاسیس یک شبکه مخصوص سریال مثل فارسی١ کردند.از جمله میشه به شبکه پی ام سی و جم اشاره کرد که تا قبل از این فقط اهنگ نشون میدادند هر دو اقدام به پخش فیلمهای دوبله شده توسط خود کردند که اتفاقا با استقبال هم مواجه شده است.
  • ٣حالت درباره ی تاسیس کننده این شبکه همیشه مورد بحث قرار می گیره.اول این که این شبکه مال دشمنان اسلامه و به فکر از بین بردنه ایمانه سربازان اسلام هستند.دوم اینکه این شبکه مال خوده جمهوری اسلامیه و میخواسته بعد از انتخابات سر مردم گرم کنه که یه وقت خش و خاشاک کار دست دولت ندن! سوم این که این شبکه ماله هیچ جناحه سیاسی نیست و ماله یه ادم با هوشه که خیلی فکرش کار میکرده!
  • اولین حالت یکم بد بینانست.چون اگه قراره سربازای اسلام اینقدر راحت بی ایمان بشن  که بزار بشن چون یه وقت توی جنگ دشمن یه زن عریان ول میکنه تویه بین لشکر اسلام اونوقت توی جنگ اسلام شکست میخوره!!!!!!!!!!!!قهقهه
  • دومی هم یکم خوشبینانست اخه اگه دولت به فکر مردم بود یه فکری به حالشون توی همین ایران میکرد لازم نبود بره توی هنگ کنگ شبکه ماهواره ای بزنه!!!!!!!!!!! در ضمن اینجا نقش کهریزک پس چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • سومی هم یکم واقع بینانست به نظر من.اخه ما ایرانیا عادت کردیم همه چی رو سیاسیش کنیم.شما فقط یه حساب و کتاب کن ببین این شبکه با این همه بیننده چه سودی را میتونه از  راه تبلیغ بدست بیاره!در حالی که فقط پوله دوبلر غیر حرفه رو میده!
  • در مجموع به نظر من تاسیس این شبکه کاره هر کی بوده دستش درد نکنه که هم صدا و سیما رو به حرکت وا داشته به حدی که در یک کاره بی سابقه قبل از ماه رمضان 3 سریال بلند رو شروع به نمایش کرده هم شبکه های ماهواره ای رو وادار کرده برای بقا بجنگن و کار های با تنوع بهتر ایجاد کنند و البته هم با قطع کردن فرکانسهای شبکه فارسی 1 باعث شده حسابی نونه نصابای ماهواره توی روغن باشه!!!!!
  • در هر صورت از مسئولین این شبکه ممنون هستیم که اینقدر تاثیر گذار هستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
/ 0 نظر / 80 بازدید